Головна » Зарубіжна література

Урок розвитку мовлення. Творча робота “Сьома планета”

Тема Урок розвитку мовлення. Творча робота “Сьома планета”.

Актуалізація опорних знань. Чи подобається вам казка “Маленький принц”? Що, на вашу думку, потрібно людині, щоб писати так, як Екзюпері? Чи пробували ви писати казки?

Підготовча бесіда “Обираємо героя”. Чому герої, що живуть на астероїдах, не мають імен? За яким принципом обирає своїх героїв Екзюпері? Які б ще професійні особливості і якості людей міг описати Екзюпері, якби Земля була не 7-ю, а 8-ю планетою на шляху маленького принца? Яких героїв ви можете запропонувати для сьомої планети?

Композиція розділу Що спільного у побудові розділів, які розповідають про жителів астероїдів? З чого вони починаються? Як описує планети автор? Як ставляться герої до Маленького принца? Що є головним у кожному розділі? Про що говорять герої? Коли Маленький принц починає нудитися? Якими словами закінчуються майже всі зустрічі з жителями планет?

Послідовність роботи над твором Вибираємо героя. Складаємо план розповіді про зустріч героя з Маленьким принцом. Робота над чернеткою твору: Звернути увагу на використання різних дієслів у діалогах (подумав, вигукнув, сказав, зрадів, запевнив тощо). Уникати невиправданих повторів слів. Не забувати про постановку розділових знаків. Переписування творів в зошити.

Домашнє завдання Закінчити творчу роботу.


Теги: Екзюпері
Навчальний предмет: Зарубіжна література
Переглядів/завантажень: 206/26


Схожі навчальні матеріали:
Всього коментарів: 0
avatar