Головна » Молодші класи » Сценарії свят

Олімпійський урок

фанфари 
В.1. Увага! Шановні гімназисти! Стало вже доброю традицією кожного навчального року проводимо Олімпійський урок. 
В.2. Його мета: пропагування здорового способу життя серед школярів, формування фізично досконалої особистості, зацікавленої у спортивних досягненнях. 
В.1. Крім того, на олімпійському уроці відбувається знайомство з історією Олімпійського руху, участю в ньому нашої держави, й також згадується успіхи українських спортсменів на вищому спортивному форумі. 
В.2. Для кожного спортсмена вершиною емоційного напруження і гордості є мить, коли на честь його держави і особистої перемоги звучить гімн його країни. 
В.1. Увага! Під звуки Державного Гімну України стояти струнко! 
(гімн України) 
В.2. Гімн держави згуртовує і надихає її спортсменів . 
В.1. А олімпійський прапор об’єднує країни – учасниці з усіх куточків планети 
В.2. Тому зараз рівняння на Олімпійський прапор . 
(Винос прапору) 
В.1.Олімпійські змагання відкриває раз на чотири роки президент міжнародного Олімпійського комітету. 
В.2. Олімпійський урок в гімназії відкриває її директор Ірина Володимирівна Сузанська. 
( Виступ) 
1. 
Здає рапорт вчитель Топалова О.А. 
В.1. А щоб налаштуватися на цю подорож, ми пропонуємо вам подивитися виступ юних гімнасток – учениць нашої Гімназії. 
(виступ гімнасток) 
В.2. Олімпійські ігри зародилися у Стародавній Греції у місті Олімпія на півострові Пелопоннес. Зародження Олімпійських ігор пов'язують із легендарними іменами грецького героя Геракла, царя Пелопса, спартанського законодавця Лікурга та еллінського царя Іфіта. Ігри проводилися на честь бога Зевса. 
В.1. Змагання відбувалися кожні чотири роки і тривали п’ять днів. Переможців увінчували вінцем з гілок оливи та встановлювали на їхню честь статуї. Греки вели відлік часу за Олімпіадами, починаючи від перших, що відбулися у 776 р. до н.е. 
В.2. Спорт – це сила, грація, краса, наполегливість. Ми вже побачили, яким граційним може бути спорт з виступів наших гімнасток. 
В.1. Але крім гімнасток наша Гімназія славиться волейболістами та футболістами, які зараз під спів Карпович Маріїї та Єгорової Альони покажуть свої здібності 
(Пісня та виступ спортсменів) 
В.2. Мета Олімпійського руху полягає в тому, щоб розвивати прекрасні якості, яких набувають у змаганнях на дружніх полях любительського спорту, та об’єднати молодь усього світу раз на чотири роки на величному спортивному святі, що сприяє міжнародній довірі і добрій волі. 
В.1. А зараз давайте підтримуємо нашу майбутню олімпійську зірочку Нетудихатку Анастасію з її гімнастичним номером. 
(Виступ Анастасії зі скакалкою) 
2. 
В.2. Україна вперше виступала незалежною командою в Атланті у 1996 році. Виборола 23 нагороди — дев’ять золотих, дві срібних і 12 бронзових. 
В.1. А у Лондоні на XXX олімпійських іграх Україна здобула 6 золотих медалей, 5 срібних медалей та 9 бронзових, та посіла чотирнадцяте місце. 
В.2. У нашій школі також багато спортсменів. Можливо хтось з них також колись зробить свій внесок у розвиток Олімпійського руху. Деякі спортсмени вже досягли значних результатів у спорті. 
В.1. Давайте привітаємо наших спортсменів ……………. 
(список спортсменів ) 
(виходять під музику) 
В.2. Олімпійський рух поширює у світі ідеї здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, сприяє налагодженню дружніх стосунків між народами, континентами. 
В.1.Олімпійський вогонь подорожує планетою і запалює в серцях усіх людей світу дух свободи, миру, єдності, дружби та спорту. Тож нехай і на нашому шкільному подвір’ї запалає олімпійський вогонь. 
В.2.Ми бажаємо, щоб у ваших душах та серцях оселилися такі самі щирі почуття. 

Автор: Олександра


Переглядів: 577 | Теги: спортивне свято

Схожі уроки:
Всього коментарів: 0
avatar