Головна » Молодші класи » Сценарії свят

Спортивне свято "Веселі старти"

Мета: Прищеплювати школярам  любов до спорту, до занять спортивною підготовкою. Шляхом проведення "Веселих стартів”, колектив згуртовується, діти починають розуміти значення слова "дружба”.

Вихователька: Дорогі діти! Сьогодні ми зібралися з вами в цьому залі, щоб провести спортивні змагання "Веселі старти”,  а також подивитися, які ви спритні, розумні, винахідливі.  Адже знаєте, що коли людина займається спортом, то вона і красива і здорова. У сьогоднішніх змаганнях братимуть участь команди 2-А і 2-Б класів. Першим конкурсом буде привітання команд. Команда повинна була виготовити емблему, підготувати назву команди та привітання. Цей конкурс оцінюється в 5 балів.

           Прошу: виступ команди №1 ......................................................

           А зараз: виступ команди №2 .....................................................

 

Вихователька: Молодці, спасибі вам за ці чудові привітання. Наступним конкурсом буде гра з м’ячем "Передай – оббіжи”. Кожен з вас повинен взяти м’яч, добігти до протилежної сторони. І зробити все це якнайшвидше. Цей конкурс оцінюється в 3 бали. Почали!

Болільники, підтримуйте свою команду!

 

Вихователька:  Добре з цим завданням справилася команда ..... .

Наступним конкурсом буде "Верхом на м’ячі”.  Кожен з учасників по черзі повинен дострибати до протилежної сторони, а потім взяти м’яч в руки і прибігти назад. Цей конкурс оцінюється в 3 бали. Почали!

Молодці! Тут перемогла команда ....... .

 

Вихователька:  Наступним конкурсом "Веселих стартів” буде "Павучок”. Правила гри: кожен з вас повинен присісти і, обпершись на руки, пройти до кінця по черзі. Конкурс оцінюється в 3 бали.

Молодці! В цьому конкурсі перемогла команда ....... .

А зараз надамо слово журі.

 

Вихователька:  Наступним конкурсом буде конкурс капітанів, який називається "Бій півнів”.  Умови конкурсу такі: ви повинні одну ногу зігнути, а руки закласти за спину.

 В такому положенні   ви повинні виштовхати  один одного з кола.  Цей конкурс оцінюється в 1 бал.

В цьому конкурсі переміг капітан команди ........ .

 

Вихователька:  Для того, щоб ви трошки відпочили конкурс "Подумай -- відгадай”. Умови конкурсу: я задаю питання, а ви даєте на нього відповідь. В разі, коли відповіді немає, допомогти можуть болільники. За правильну відповідь нараховується 1 бал.

 

Питання

1.     Собою – не птиця, співати не співа, а хто до хазяїна йде, знак дає.

 (Собака)

2.     Уночі гуляє, а вдень – спочиває, має круглі очі, бачить серед ночі                      (Сова)

3.     Довгі ноги, довгий ніс, по болоту ходить скрізь   (Лелека)

4.     Іде в полі – як дощечка, а з поля, як бочечка  (Корова)

5.     Патлатий хазяїн в стріху прилетів  (Горобець)

 

Вихователька:  А зараз надамо слово журі.

Наступним конкурсом буде "Конкурс подолання перешкод”. Ви повинні до фішки пристрибати на одній нозі, а далі – на двох разом. Стрибати по черзі. За цей конкурс команда отримує 3 бали.

Молодці! Перемогла команда ...... .

 

Вихователька:  А зараз буде конкурс, де повинна взяти участь вся команда – "Перетягування канату”. Кожна команда повинна перетягти одна одну від цієї лінії. Цей конкурс оцінюється в 3 бали. Почали!

Надаємо слово журі.

Наступний конкурс наших змагань – важкий і водночас цікавий – "Тачечка”. Бере участь вся команда по 2 учасники. Один стає на руки, а другий повинен взяти його за ноги. В такому вигляді вони повинні пересуватися до фішки і назад. Конкурс оцінюється в 3 бали.

Перемогла команда ...... .

 

Вихователька:  І останній, але також цікавий конкурс "Висаджування картоплі”. Вам дається відеречко з картоплею. Перший учасник повинен "висадити” її, а другий – "зібрати”.  І так далі.  Почали!

 

Вихователька:  На цьому наші змагання закінчуються, але спочатку надамо слово журі для оголошення підсумків.

Вітаємо команду ...................... з перемогою


Переглядів: 228 | Теги: спортивне свято

Схожі уроки:
Всього коментарів: 0
avatar