Головна » Інформатика

Видатні програмісти

Виконала: Орлова Саша Видатні програмісти

Програмування- процес створення комп'ютерних програм та/або програмного забезпечення У більш вузькому значенні програмування розглядається як кодування — реалізація у вигляді програми одного чи кількох взаємопов'язаних алгоритмів У широкому значенні програмування використовується у значенні створення алгоритмів та навчання людей або пристроїв діяти за алгоритмами.

Аллен Пол — співзасновник корпорації «Майкрософт», яку він разом зі своїм шкільним приятелем Вільямом Генрі Гейтсом III (більш відомим як Біл Гейтс) заснував в 1975 році. Зараз через проблеми зі здоров'ям («хвороба Ходжкіна») справами компанії практично не займається, продовжує працювати в галузі високих технологій.

Ґвідо ван Россум Голландський програміст найвідоміший створеною ним мовою програмування Python. У громаді мови Python ван Россум відомий як «доброзичливий довічний диктатор», який продовжує спостерігати за процесом її розробки та за необхідністі приймає рішення.

Дональд Кнут видатний інформатик, ідеолог програмування та почесний професор Стенфордського університету. Автор фундаментальної праці «Мистецтво програмування»; вважається одним з батьків аналізу складності алгоритмів. Розробник типографічної системи TeX та пов’язаної мови визначення шрифтів і системи їх рендерингу METAFONT.

Кен Швабер американський розробник програмного забезпечення, власник торгової марки scrummaster, лінії процесу розробки програмного забезпечення Scrum. Президент компанії Advanced Development Methods (ADM), діяльність якої полягає у поліпшенні практики розробки програмного забезпечення. Кен Швабер — один з лідерів руху за гнучку розробку програмного забезпечення (Agile), і засновник Agile Alliance.

Єршов Андрій Петрович  видатний програміст і математик, один з творців «шкільної інформатики», лідер в області теорії й автоматизації програмування, основні праці якого охоплюють теоретичне й системне програмування, мови програмування, теорію схем програм, мішані обчислення. був обраний членом Американської асоціації з обчислювальної техніки (1965), почесним членом Британського товариства з обчислювальної техніки (1974).


Теги: Орлова Саша, програмісти
Навчальний предмет: Інформатика
Переглядів/завантажень: 903/166


Схожі навчальні матеріали:
Всього коментарів: 0
avatar