Головна » Інформатика

Як лікували ми комп'ютер

Як лікували ми комп'ютер Робота Демченка Євгенія, учня 5 – А класу ЗОШ І –ІІІ ступенів №3 м. Котовська Одеської обл.

Є у школі №3 в комп'ютерному класі. Інтернет містечко – CITY. Можна друзів там зустріти, Гратись, вчитись, веселитись.

Там навчаюся і я Разом із комп'ютером. Він дає мені знання, І є вірним другом.

Раптом занедужав комп'ютер мій! Трояни і стелси пустилися в бій. Як же я без свого помічника, Порадника, інформаційного джерела???

Комп'ютерні віруси можна поділити на декілька груп : Троянські віруси – це такі комп’ютерні програми, які вміють добре маскуватися під корисні програмні продукти. Вони здатні змінювати інформацію на дисках комп’ютера. Віруси – невидимки можуть виконувати будь-які шкідливі дії, властиві вірусам, але головною їх особливістю є те, що вони повністю або частково ховають свою присутність, перехоплюючи звертання до заражених об’єктів. Мережні віруси поширюються комп'ютерними мережами, шукають адреси інших комп'ютерів та розсилають ними свої копії.

Ознаки хвороби: Програми перестають працювати або працюють неправильно. На екрані з`являються зайві повідомлення і символи. Робота комп'ютера уповільнюється. Деякі файли виявляються зіпсованими. Комп'ютер повністю втрачає працездатність.

Й почали ми якнайшвидше Свого друга визволять. Антивірусною програмою Наш комп'ютер лікувать.

Антивірусні програми-лікарі можуть знаходити та лікувати заражені файли, знищуючи в них віруси. До цього класу антивірусних програм належать Norton AntiVirus , Doctor Web , Антивірус Касперського. Антивірусні вартові – це невеличкі програми, що постійно знаходяться в оперативній пам’яті комп’ютера та подають певний сигнал, коли натрапляють на комп’ютерний вірус, а в разі потреби лікують заражений файл. Антивірусні ревізори запам ’ятовують початковий стан системних областей, файлів та папок. Одразу після завантаження операційної системи вони порівнюють зафіксовану ситуацію з тією, що є на даний момент на комп ’ ютері. Антивірусні сканери на вимогу користувача або за певним розкладом перевіряють комп ’ ютер, шукаючи ознаки зараження вірусом.

Доктор WEB online трудився, Усе гарненько передивився. Усі віруси прогнав, Нашого хворого своїми ПРАВИЛАМИ проінструктував.

Прості правила: Користуватися легальним програмним забезпеченням. У становити на комп ’ ютер сучасну антивірусну програму та оновлювати її. Періодично перевіряти диски комп ’ ютера на наявність вірусів. Не забувати робити копії цінної інформації на компакт-диски. Мати завантажувальний диск із антивірусом.

І одразу комп'ютер у класі Швидко одужувати став, Бо коли віруси ми прогнали, Відразу він запрацював.

А коли дзвінок лунає Й кличе мене на улюблений урок. Чути всім, як комп'ютер мене стрічає: « Привіт! Мій юний рятівничок!»

Тож про безпеку в Інтернеті Все ж не забувайте: Де є добро, там є і зло, Про це Ви завжди пам'ятайте!!!


Теги: Демченко Євгеній, компютерні віруси
Навчальний предмет: Інформатика
Переглядів/завантажень: 497/179


Схожі навчальні матеріали:
Всього коментарів: 0
avatar