Головна » Зарубіжна література

Урок розвитку зв’язного мовлення. Написання твору на тему: “Що в житті людини найцінніше?” (за повістю Діккенса “Різдвяна пісня у прозі”)

Урок розвитку зв’язного мовлення. Написання твору на тему: “Що в житті людини найцінніше?” (за повістю Діккенса “Різдвяна пісня у прозі”).

Епіграф уроку. Спешите делать добрые дела. О. Я. Яшин

Бесіда з учнями. Які цінності в житті ви вважаєте головними? Чи знаєте ви, які цінності у житті називають підробними, фальшивими? Які уроки ви винесли із повісті “Різдвяна пісня в прозі”?

Складання плану І. Вступ Головні життєві цінності містера Скруджа. ІІ. Основна частина Що в житті людини найцінніше: уміння робити добро; сім’я; дружба і любов; здоров’я; улюблена справа; уміння радіти життю. ІІІ. Висновки Справжні цінності життя.

Коментар учителя У вступній частині потрібно коротко викласти, що було важливим у житті для Скруджа і висловити своє ставлення до такої життєвої позиції. В основній частині треба розкрити свою думку і навести докази того, що вона є вірною. У висновку потрібно ще раз підсумувати, що в житті людини ви вважаєте найціннішим, і наголосити на небезпечності для людини фальшивих цінностей.

Домашнє завдання Прочитати повість М. В. Гоголя “Ніч перед Різдвом”. Індивідуальне завдання: підготувати невелике повідомлення про життя і творчість М. В. Гоголя.


Теги: Діккенс
Навчальний предмет: Зарубіжна література
Переглядів/завантажень: 629/40


Схожі навчальні матеріали:
Всього коментарів: 0
avatar