Головна » Зарубіжна література

Сучасна література 5 клас

Підготувала Хитрій Олена Миколаївна, вчитель світової літератури Монастирищенського навчально– виховного комплексу “ Ліцей – загальноосвітня школа I-III ступенів “Ерудит”, Черкаської області

Валійський письменник, автор романів,  казок і новел, написаних як для дорослих, так і для дітей. Його неймовірні історії визнано найкращими минулого століття. Надзвичайно захоплюючі й екранізовані твори.

Цікаві пригоди хлопчика Чарлі та його друзів на казковій шоколадній фабриці містера Вонкі. Доброта та щирість головного героя.

Одного разу Туве Янсон сперечалася про щось зі своїм братом Ларсом і, передражнюючи його, намалювала на стіні маленького бегемотика. Вона тоді й не знала, що зватимуть його — Мумі-троль, і згодом він стане найвідомішим казковим персонажем. На початку 1978 року за бажанням польських дітей письменницю було нагороджено Орденом Посмішки.

Ян Улоф Екгольм народився 20 жовтня 1931року. Шведський письменник, автор детективних романів для дорослих та дитячих книжок.

Чи знаєте ви Ларсонів? Мова йде про хитрих Ларсонів, що мешкають у норі – про найбільшу, найхитрішу лисячу родину в цілому лісі, що складається з тата, мами та чотирнадцяти лисенят. Наймолодший з них – Людвіг Чотирнадцятий. Саме про нього ця історія...

Пауль Маар - популярний німецький дитячий письменник, драматург, перекладач і ілюстратор.

Суботик знає геть усе про машину для здійснення бажань. Що ж уміє робити та машина? А що завгодно! Як-от напхати повнісіньку шафу вермішелі, виростити посеред кухні яблуню, повним ходом в’їхати на авто у сусідній будинок, майже довести пана Амфібера до сказу і ще чимало неймовірно зухвалих речей.

Джеремі Стронг написав понад 70 творів для дітей. Його цікаві повісті варто прочитати кожній дитині.

Зображення школи та шкільних стосунків у повісті. Образ вчительки, про яку мріють учні.


Теги: Хитрій О.М., світова література
Навчальний предмет: Зарубіжна література
Переглядів/завантажень: 376/53


Схожі навчальні матеріали:
Всього коментарів: 0
avatar