Головна » Зарубіжна література

Подвиги Геракла. Золоті яблука Гесперід. Пес Кербер

Подвиги Геракла. Золоті яблука Гесперід. Пес Кербер. ©

Це цікаво. Відомо, що після перемоги над Авгієм, Геракл приніс жертву олімпійським богам і встановив Олімпійські ігри. Вони проводилися раз на 4 роки на священній рівнині, яку Геракл обсадив оливами на честь богині Афіни. Переможці в іграх отримували в нагороду лавровий вінок і мали велику шану. Цікаво, що греки вели літочислення за Олімпійськими іграми.

Олімпійські символи

Сад Гесперід

Гесперіди – хранительки золотих яблук

Охоронець саду Гесперід

Титан Атлант

Афіна допомагає Гераклові тримати небо

Бесіда з учнями Де знаходилися золоті яблука Гесперід? Де жили Гесперіди? Хто допоміг Гераклові у пошуках шляху до Гесперід? Який казковий герой охороняв сад? Як Геракл знайшов шлях до саду Гесперід? Які небезпеки траплялися на шляху Геракла? В чому була сила Антея? Хто допоміг Гераклові дістати золоті яблука? Як Геракл перехитрив Атланта? Що сталося з яблуками потім?

Пес Кербер

Геракл приборкує Кербера

Робота з текстом Яким було останнє випробування Геракла? Хто такий Кербер? Чи ймовірно було виконати останнє завдання Еврісфея? Як зустрів Геракла володар підземного царства Аїд? Яку умову поставив він героєві? Який висновок зробив Еврісфей, коли Геракл виконав його завдання?

Підсумки уроку Чому Геракл став улюбленим героєм давніх греків? Яке ваше ставлення до героя? Яку роль відіграють елементи фантастики в міфах про Геракла?

Домашнє завдання Виразно читати і переказувати вивчені міфи. Намалювати ілюстрації (за бажанням). Підготуватися до твору на тему: “Геракл – улюблений герой давніх греків”.


Теги: давньогрецькі міфи, міфи
Навчальний предмет: Зарубіжна література
Переглядів/завантажень: 445/45


Схожі навчальні матеріали:
Всього коментарів: 0
avatar