Головна » Зарубіжна література

Образ пані Луїзи де Реналь в романі “Червоне і чорне”

Образ пані Луїзи де Реналь в романі “Червоне і чорне” Підготувала Пророкова Руслана 10 Б

Зовнішність Пані де Реналь, висока й ставна жінка, у свій час мала славу першої красуні на увесь край, як кажуть тут у горах. У її зовнішності та ході було щось юне й простодушне. Ця наївна грація, сповнена невинності і жвавості, мабуть, могла б зачарувати парижанина м'якою прихованою палкістю. Але якби пані де Реналь знала, що може справити таке враження, вона б згоріла від сорому. Ні кокетство, ні афектація ніколи не торкалися її серця. Казали, що пан Вально, багач, директор притулку, залицявся до неї, але не мав успіху. 

Риси характеру Розумна, кмітлива, емоційна, вона була водночас боязкою й сором’язливою, простою і трохи наївною. Її серце було вільне від кокетства. Вона любила самоту, любила походжати по своєму чудовому саду, ухилялася від того, що у Вер’єрі називалося розвагами, тому в суспільстві пані де Реналь стали називати гордячкою і говорити, що вона надто пишається своїм походженням. У неї цього й у думках не було, але вона була дуже задоволена, коли жителі містечка стали бувати в них рідше. Молода жінка не могла хитрувати, обманювати, вести, як говорили у Вер’єрі, політику стосовно свого чоловіка, тому серед місцевих дам вона вважалася «дурною». Залицяння пана Вально, якому вона подобалася, тільки лякали її. Життя пані де Реналь було присвячене чоловікові й дітям.

Поняття Релігії Пані де Реналь була богобоязлива. Вона виховувалась у єзуїтському жіночому монастирі, але зуміла незабаром забути ті дурниці, яких її вчили в цьому закладі. І у 16 років була віддана заміж за вже літнього пана де Реналя.

Сприйняття кохання Коли у її душі виникло нове почуття — кохання. Вона немов прокинулася від довгого сну, стала всім захоплюватися, не тямила себе від емоцій. Почуття, що запалювало пані де Реналь, робило її енергійною й рішучою. Ось вона, немов засуджена на смерть, щоб урятувати коханого, іде до кімнати Жульєна, щоб витягти з матраца портрет Наполеона. То всіма правдами і неправдами вводить Жульєна, людину низького походження, до складу почесної варти. То продумує анонімний лист.

Сприйняття кохання

Бачення сенсу життя Сенс життя Луїзи де Реналь – життя з коханим. Вона хоче кохання,пристрасного й щирого. Такого,яке ніколи не зможуть відчути оточуючі її люди – корисливі,лицемірні та егоїстичні. Проте,знайшовши це кохання вона була щасливою зовсім не довго. І померла Луїза,обіймаючи своїх дітей, через 3 дні після страти Жульєна – її найпалкішого кохання усього життя.

Дякую за увагу!


Теги: Пророкова Руслана, Стендаль
Навчальний предмет: Зарубіжна література
Переглядів/завантажень: 3728/54


Схожі навчальні матеріали:
Всього коментарів: 0
avatar