Головна » Зарубіжна література

Контрольна робота за темою “Міф і література”

Контрольна робота за темою “Міф і література.” ©

Гра за темою “Міфологія”. Кожний конкурс оцінюється у 2 бали. 1-й конкурс. “Теорія літератури” Що таке міф? Що таке міфологія? У чому відмінність міфу від казки? Чому виникли міфи? Чи у всіх народів є міфи?

Гра за темою “Міфологія” 2-й конкурс. Вікторина Який бог у слов’ян є першопредком? Бог-громовержець у слов’ян. Скільки років прожив бог Паньгу? З чого створила людей богиня Нюйва? Бог Сонця у єгиптян. Чому за єгипетським міфом небо і земля були розділені? Верховний бог Індії. Хто боровся за владу з богами у індійських міфах?

Гра за темою “Міфологія” 3-й конкурс. “Знайди пару” Підбери до грецьких назв богів відповідні римські: Зевс - … Гера - … Афіна - … Гефест - … Афродіта - … Гермес - … Артеміда - … Діоніс - …

Гра за темою “Міфологія” 4-й конкурс. “Впізнай символ”

Гра за темою “Міфологія” 5-й конкурс. “Метаморфози” Як давні греки пояснювали виникнення… Молочного (Чумацького) шляху; лаврового дерева; квітки нарциса; виверження вулкану; зміну пір року.

Гра за темою “Міфологія” 6-й конкурс. “Весела перерва” Уяви, що ти запізнився на урок. Яке виправдання ти б придумав, якби урок проводили: Афродіта; Афіна; Артеміда; Посейдон; Зевс.

Домашнє завдання Повторити відомості про байку. Пригадати імена відомих українських байкарів.


Теги: міфи
Навчальний предмет: Зарубіжна література
Переглядів/завантажень: 238/43


Схожі навчальні матеріали:
Всього коментарів: 0
avatar