Головна » Українська мова

Мої захоплення

Презентація на тему: Мої захоплення. Виконала: студентка групи Ф-24 Бабич Вікторія

Сучасна легка атлетика - це вид спорту, що включає такі вправи, як ходьба, біг, стрибки, метання, і багатоборства, складені з перерахованих вправ.

Каток – прекрасне місце, щоб провести час, знайти нових друзів і, нарешті, отримати порцію свіжого повітря і гарного настрою. Мати свої ковзани сьогодні не проблема, а взяти їх на прокат – ще простіше.

Велосипед – це не тільки захоплююче і веселе заняття для людей, а й справжній спорт, який має низку переваг. Катання на велосипеді допоможе людині зміцнити судини і серцевий м’яз, а також позитивно позначиться на загальній витривалості любого організму.

Кулінарія — область людської діяльності пов'язана із приготуванням їжі. Складається з техніки приготування, технічного забезпечення та рецептів.

Подорожі – це багатоденні походи, проведені звичайно в канікулярний час. Походи і подорожі можуть бути ближніми і далекими, тобто їхні маршрути можуть проходити по території рідного краю (ближні) чи виходити за його межі, проходити по інших областях і регіонам країни (далекі).

Бісероплетіння — різновид декоративно-ужиткового мистецтва з використанням перлів — природного чи штучного походження.

Орігамі (яп. «складений папір») - древнє мистецтво складання фігурок з паперу.

Дякую за увагу!


Теги: хобі, твір, Бабич Вікторія
Навчальний предмет: Українська мова
Переглядів/завантажень: 503/40


Схожі навчальні матеріали:
Всього коментарів: 0
avatar